ART / Lithographs / Litograph 10559006
nr 1055 9006
LITOGRAPH
Aja Murray, 68/90, "That's life", signerad 1986, sheet: 47x53,
Aja Murray, 68/90, "That's life", signerad 1986, bladets mått: 47x53
800
SEK 300
Monday September 12 2016
at 19:26:22
12/9 11:35:56